Misja

Naszą misją od momentu gdy wybraliśmy Mysłowice na siedzibę szkoły w 1997 roku jest nauczanie języka angielskiego na najwyższym poziomie oraz pokazanie, iż nauka języków obcych może być przyjemnością. Naszym najważniejszym zadaniem jest zmotywowanie naszych słuchaczy do nauki i przełamanie u nich strachu przed mówieniem. Uczymy praktycznego, używanego na co dzień języka. Słownictwo i zwroty poznawane na lekcji związane są z codziennym życiem każdego człowieka.

Pracujemy tylko w małych grupach , które liczą maksymalnie pięć osób w przypadku kursów dla dzieci lub dorosłych oraz sześć osób w przypadku maturzystów. Dbamy również o to, by po lekcji słuchacze wychodzili ze szkoły z poczuciem sukcesu i satysfakcji z własnych postępów.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu kursów języka angielskiego stworzyliśmy szczegółowy program nauczania oraz system jego kontroli.

Naszym oczkiem w głowie jest angielski dla dzieci. Zachęcamy naszych najmłodszych uczniów do aktywnego udziału w zajęciach, rozbudzając ich naturalny entuzjazm do poznawania nowych, interesujących rzeczy. Podczas pracy z dziećmi zapewniona jest opieka metodyczna.

Lektorzy przeprowadzają regularne powtórki, zadają prace domowe oraz testują nabytą podczas zajęć wiedzę.

Szkoła realizuje przemyślany i zaplanowany program dydaktyczny, którego efekty są regularnie sprawdzane. Jeśli Kursant ma problem z opanowaniem przerabianego materiału zawsze może liczyć na naszą pomoc.

Żeby zapewnić skuteczną naukę i zakwalifikowanie Kursantów do odpowiedniej grupy umawiamy się z każdym potencjalnym słuchaczem na spotkanie mające na celu dokładne sprawdzenie jego umiejętności językowych oraz poznanie oczekiwań.

Satysfakcja kursantów jest naszym priorytetem. Dołożymy wszelkich starań by czas, który spędzicie Państwo z nami został efektywnie wykorzystany.

Staramy się dopasować godziny zajęć do Państwa potrzeb. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach porannych oraz popołudniowych od 15 do 21.