Lektorzy

  • Sebastian Duszyński – lektor/właściciel

Pracuję jako lektor języka angielskiego od ponad 20 lat. Pierwsze doświadczenia w nauczaniu zdobywałem w latach 1998-2003 podczas studiów na Filologii angielskiej na UŚ pracując w szkołach językowych w Mysłowicach, Katowicach ,Jaworznie i w Pszczynie. W 2005 roku zostałem współwłaścicielem a w 2013 roku właścicielem Mysłowickiej Szkoły Języków Obcych Youschool.

Uczę dzieci, młodzież i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania, prowadząc zajęcia z naciskiem na konwersacje. Pracuję również z klientami korporacyjnymi ucząc języka specjalistycznego oraz komunikacji biznesowej.

Języka angielskiego nauczyłem się gdy w latach dziewięćdziesiątych mieszkałem na Bliskim Wschodzie i chodziłem przez pięć lat do amerykańskiej szkoły, natomiast prowadzenia zajęć oprócz wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach filologicznych nauczyłem się gdy w latach 2005- 2013 prowadziłem szkołę razem z jej założycielką, Danielą Otasevici –Świst, doświadczoną lektorką, poliglotką i tłumaczem przysięgłym języka angielskiego i rumuńskiego. Wzorując się na moich dawnych nauczycielach amerykańskich oraz korzystając z wiedzy i doświadczeń przekazanych przez panią Danielę prowadzę ciekawe, nieszablonowe i przede wszystkim skuteczne zajęcia dzięki którym słuchacze szybko przełamują barierę mówienia w języku angielskim.