Kursy

kobietaMETODA KOMUNIKACYJNA /POCZĄTKUJĄCY

Kurs dla osób ,które dotychczas nie uczyły się języka angielskiego a chciałyby porozumiewać się w tym języku w podstawowych sytuacjach życiowych. Zajęcia prowadzone są ze szczególnym naciskiem na poznanie słownictwa oraz komunikacje. Zapewniamy komfort nauki w małych grupach( maks. 6 osób). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu / 45 minut.

Osobne grupy dla młodzieży i dorosłych.

METODA KOMUNIKACYJNA / FALSE BEGINNERS

Kurs dla osób, które uczyły się lub uczą się języka angielskiego w szkole lecz nie czują się na siłach żeby prowadzić w nim konwersacje. Zajęcia prowadzone są z naciskiem na mówienie i rozumienie. Nowe słownictwo oraz struktury językowe wprowadzane są w oparciu o najnowsze brytyjskie materiały dydaktyczne. Zapewniamy komfort nauki w małych grupach( maks. 6 osób). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu / 45 minut.

Osobne grupy dla młodzieży i dorosłych.

KURSY KONWERSACYJNE

Nasze kursy konwersacyjne przygotowane zostały z myślą o słuchaczach ma poziomie intermediate oraz upper- intermediate. Na zajęciach omawiane są życiowe tematy oraz wprowadzane jest współcześnie używane, nowoczesne słownictwo opracowane przy pomocy aktualnych gazet, czasopism oraz filmów. Zajęcia konwersacyjne odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 45 minut w kameralnych grupach liczących maks. 6 osób.

KURSY MATURALNE

Nasze kursy maturalne przygotowane są dla uczniów szkół średnich, którzy chcą jak najszybciej poprawić znajomość języka oraz z dobrym wynikiem zdać egzamin. Podczas zajęć uczniowie poznają technikę rozwiązywania zadań maturalnych oraz ćwiczą praktyczne zastosowanie słownictwa maturalnego. Są również ćwiczenia na osłuchanie się z językiem oraz dużo konwersacji. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i prowadzone są przez doświadczonego lektora oraz egzaminatora maturalnego w małych grupach liczących maks. 6 osób.

KURSY DLA GIMNAZJALISTÓW

Kursy gimnazjalne prowadzone są raz w tygodniu na trzech poziomach zaawansowania A1,A2 oraz B1. Na zajęciach nacisk kładziony jest głównie na mówienie, wzbogacanie słownictwa oraz słuchanie. Zagadnienia gramatyczne ćwiczone są w trakcie rozmowy. Grupy liczą maksymalnie 5 słuchaczy.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

Intensywny kurs dla uczniów trzeciej klasy gimnazjum podczas którego powtarzamy zagadnienia gramatyczne oraz utrwalamy słownictwo zawarte w programie nauczania dla gimnazjum. Przerabiamy liczne materiały testowe żeby zapoznać naszych Uczniów ze strukturą egzaminu.

KURSY DLA DZIECI 8- 12 LAT

Zajęcia dla dzieci prowadzone na różnych poziomach zaawansowania z uwzględnieniem wieku uczestników. Dzieci uczą się przez: mówienie, słuchanie, powtarzanie. Stopniowo program nauczania wzbogacany jest o trudniejsze struktury gramatyczne i wszystkie umiejętności: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.